Nové pojištění pro ještě větší požitek z golfu. Nečekané výdaje vám již radost ze hry nezkazí.

01.03.2023


Golf představuje báječnou relaxaci v přírodě po hektických dnech strávených v zaměstnání.

Ať již preferujete samotářskou hru nebo čas na greenu trávíte ve společnosti přátel a obchodních partnerů, je dobré myslet i na méně příjemné skutečnosti, které vás mohou na golfu potkat.

Zranění způsobená golfovým míčkem či holí, odcizený bag s holemi nebo nevyužité startovné z důvodu úrazu, vás mohou zabolet. Aby vám radost ze hry nekazily nečekané výdaje, zařadili jsme do našeho produktového portfolia specializované pojištění pro golfisty, které poskytujeme exkluzivně prostřednictvím společnosti MyPlan Insurance.


Vybrané benefity pojištění GOLFPLAN:

  • Pojištění odpovědnosti za škodu na zdraví a majetku až 30 000 000 Kč
  • Pojištění ztráty nebo poškození golfové výbavy do výše 250 000 Kč
  • Pojištění nevyužitého startovného/členství z důvodu úrazu či nemoci vzniklé v souvislosti s golfem
  • Denní odškodné při hospitalizaci následkem úrazu až 1 200 Kč/den
  • Pojištění trvalých následků a invalidity
  • Platnost po celém světě


Podrobnější informace o pojištění, pojistných limitech a dalších benefitech naleznete na stránkách golfplan.cz, kde si pojištění také jednoduše online sjednáte a to nejen pro sebe, ale i své hrající děti.

Náklady za ztracené či odcizené vybavení, účet za nové okno, pokud byl váš švih razantnější než obvykle nebo náklady za nevyužité startovné či členství v klubu v případě úrazu, tak můžete nechat na nás a sami si užívat  řadu „golfových“ benefitů v rámci GOLFPLAN Premium Club, které získáte ke svému pojištění zdarma.