Proč právě Colonnade?

Silné mezinárodní zázemí

Našim vlastníkem je kanadská společnost Fairfax Financial Holding. Na řadě pozic budete mít možnost spolupracovat na mezinárodních projektech.

Moderní kanceláře i home office

S kolegy se můžete setkávat v kancelářích u stanice metra C Pankrác a v rámci většiny pozic využívat i práci z domova.

Benefity

Po zkušební době mají zaměstnanci k dispozici pestrou škálu benefitů. Příspěvek na dopravu a volnočasové aktivity, stravenky, zvýhodněné pojištění pro vás i vaše blízké a další.

Vzdělávání

Po zkušební době zaměstnancům nabízíme možnost využívat plně hrazené jazykové kurzy s rodilým mluvčím, školení a rozvojové programy dle pracovního zařazení.

Firemní akce

Pro zaměstnance organizujeme teambuildingy a vánoční večírek. Utužování kolektivu prostřednictvím neformálních akcí jednotlivých oddělení podporujeme.

Přátelské neformální prostředí

Každý měsíc pořádáme společnou oslavu narozenin a svátků, nabízíme „džínové“ pátky a dog friendly office.

Benefity

  • Flexibilní pracovní doba s možností home office
  • Stravenkový paušál 150 Kč/den
  • Příspěvek na volnočasové aktivity Edenred Benefit
  • Jazykové kurzy
  • Příspěvek na doplňkové penzijní spoření
  • Výhodné úrazové pojištění
  • Cestovní pojištění pro zaměstnance a jejich rodinné příslušníky
  • Možnost zapojení se do systému nákupu firemních akcií
  • Příspěvek na dopravu
  • 25 dní dovolené, 3 dny placeného zdravotního volna
  • Kanceláře v atraktivní lokalitě s výbornou dostupností (Praha 4 - Pankrác)
  • Káva, čaj a ovocné bedýnky na pracovišti zdarma
  • Přátelský kolektiv

Pozice, které právě hledáme

Aktuálně hledáme do týmu upisovatelů General Liability nového kolegu/kolegyni se znalostmi z oboru průmyslových rizik se zaměřením na pojištění odpovědnosti. Bude se podílet na rozvoji tohoto produktu a bude zodpovědný/á za přípravu nabídek pojištění pro naše obchodní partnery.

Nejedná se o aktivní vyhledávání a oslovování klientů za účelem prodeje pojištění, tuto činnost mají na starosti naši obchodní partneři.

Náplň práce:

  • spolupráce na metodice a rozvoji produktu General Liability;
  • správa svěřeného portfolia pojistných smluv;
  • příprava nabídek pojištění pro makléře;
  • posouzení pojistného rizika a kalkulace dle poptávky pojištění;
  • komunikace a udržování dobrých vztahů s obchodními partnery – osobně, telefonicky, e-mailem.

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání (ekonomický směr výhodou);
  • aktivní znalost anglického jazyka – slovem i písmem;
  • zodpovědnost, pečlivost, komunikativnost a flexibilitu;
  • všeobecný rozhled, schopnost logického a analytického myšlení;
  • uživatelskou znalost práce s MS Office.
  • Příjemné vystupování a prezentační dovednosti výhodou.
  • Předchozí zkušenost s úpisem pojištění odpovědnosti výhodou.

Nabízíme:

  • atraktivní finanční ohodnocení;
  • zajímavou práci na hlavní pracovní poměr s možností dalšího profesního růstu;
  • 25 dní dovolené, 3 dny placeného zdravotního volna;
  • služební mobilní telefon a notebook;
  • stravenkovou kartu Edenred s limitem 130 Kč denně;
  • příspěvek na volnočasové aktivity Edenred Benefit;
  • jazykové kurzy;
  • příspěvek na doplňkové penzijní připojištění, úrazové pojištění a cestovní pojištění;
  • příspěvek na městskou a příměstskou dopravu;
  • možnost zapojení do systému nákupu firemních akcií;
  • kávu, čaj a ovocné bedýnky na pracovišti zdarma;
  • kanceláře v atraktivní lokalitě s výbornou dostupností (Praha 4 - Pankrác);
  • zázemí a stabilitu silné finanční skupiny.

Aktuálně hledáme nového kolegu/kolegyni s obchodním duchem, který/která se stane součástí našeho týmu upisovatelů rizik a bude se podílet na plnění společných cílů oddělení. Jedná se o obchodní pozici, kde budete zodpovědný/á za vedení celého obchodního případu od příchozí poptávky až po vystavení smlouvy a následnou správu sjednaných smluv. Zároveň se budete podílet na budování a udržování dobrých vztahů s našimi obchodními partnery.

Předchozí zkušenosti v pojišťovnictví jsou vítány, ale nejsou podmínkou. Potřebné know-how Vám předáme v rámci zaškolení.

  • posouzení pojistného rizika, kalkulace a příprava nabídky dle poptávky pojištění;
  • vedení celého obchodního případu a příprava podkladů k pojištění pro obchodní partnery;
  • spolupráce na metodice & rozvoji produktů finančních rizik;
  • komunikace a udržování dobrých vztahů s obchodními partnery – telefonicky, e-mailem i osobním kontaktem;
  • úzká spolupráce s back office asistentkami, které nám pomáhají s administrativou.

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání;
  • aktivní užívání anglického jazyka;
  • zodpovědnost, pečlivost, flexibilitu a samostatnost;
  • komunikativní osobnost;
  • příjemné vystupování a prezentační dovednosti;
  • všeobecný rozhled, schopnost logického & analytického myšlení;
  • uživatelská znalost práce s MS Office.
  • Praxe v oboru pojištění je výhodou, není však podmínkou, pozice je vhodná i pro absolventy, studenty posledních ročníků VŠ.

Nabízíme:

  • samostatnou práci s atraktivním finančním ohodnocením;
  • práci na hlavní pracovní poměr s možností dalšího profesního růstu;
  • zaškolení od profesionálů ve svém oboru;
  • příspěvek na stravné 150 Kč/den;
  • přátelské pracovní prostředí a stabilitu silné finanční skupiny.

Hledáme produktového manažera, který bude zodpovědný za rozvoj českého Commercial oddělení, napříč jeho týmy, a bude přímo odpovědný vedoucímu oddělení Commercial v České republice.

Produktový manažer Commercial Lines bude hrát klíčovou roli při podpoře řízení a rozvoje stávajících i nových, inovativních pojistných produktů. Bude spolupracovat s různými týmy (lokálními i mezinárodními) a bude jejich součástí, aby zajistil bezproblémové začlenění nových produktů do našeho portfolia.

  • Zodpovědnost za průběžnou analýzu produktového portfolia a řízení všech kroků vyplývajících z této analýzy v úzké spolupráci s týmem aktuárů, upisovacími týmy a komunitami upisovatelů napříč zeměmi.
  • Dohled nad všemi aspekty vývoje produktů, včetně vyřizování pojistných událostí, zpracování plateb, aktualizací systémů, zlepšování pracovních postupů a dalších. V případě potřeby ve spolupráci s příslušnými odděleními.
  • Zefektivnění vývoje produktů - urychlení procesu, uvádění nových a vylepšených produktů na trh v úzké spolupráci s mezinárodními komunitami upisovatelů.
  • Identifikace příležitostí ke zlepšení současných produktů/znění, pracovních metod, postupů a procesů.
  • Vytváření nástrojů na podporu procesu upisování a zajištění jejich úspěšné implementace.
  • Porozumění a fungování v rámci regulačního a obchodního rámce Colonnade, vč. standardů řízení a dodržování předpisů, identifikace rizik.
  • Aktivní rozšiřování osobních a týmových technických znalostí a znalostí o daném oboru prostřednictvím interního i externího networkingu, účasti na školeních a seminářích a využíváním dalších prostředků rozvoje.
  • Koordinace a zabezpečení obchodů v oblasti soupojištění a zajištění s podporou potřebného technického a obchodního zázemí s cílem propagovat Colonnade.
  • Podpora vedoucího Commercial oddělení při realizaci mezinárodních obchodních iniciativ v České republice.
  • Aktivní účast na transformaci Commercial byznysu v Colonnade včetně implementace nové IT platformy a veškerých automatizačních procesů souvisejících s transformací underwritingu a zapojení partnerů/zákazníků. Aktivní účast na vývoji a údržbě základních systémů (na bázi Guidewire) a CRM.
  • Podpora upisovatelů, aktuárů, administrativního týmu a týmu pro řešení pojistných událostí. Řízení v oblastech pricing, policy wordings a risk appetite.

Požadujeme:

  • Prokazatelné zkušenosti v oblasti komerčních pojistných produktů, silné dovednosti v oblasti produktového řízení.
  • Znalost trhu, klíčových konkurentů a produktů, udržování znalostí na aktuální úrovni.
  • Porozumění potřebám makléřů a vytváření efektivních řešení (znalost trhu a odvětví).
  • Pozitivní a efektivní způsob komunikace.
  • Efektivního týmového ducha, schopnost pracovat napříč několika LOB a odděleními, a to jak na místní úrovni, tak v rámci zemí Colonnade.
  • Schopnost a ochotu rozvíjet a řídit vztahy s našimi klíčovými obchodními partnery.
  • Organizovanost a soustředěnost na dosažení dohodnutých individuálních a týmových cílů a úkolů.
  • Silné verbální komunikační dovednosti v anglickém i českém jazyce.
  • Prokazatelné výsledky v uplatňování strategického a kritického myšlení.
  • Schopnost přinášet a řídit změny, vést ostatní.
  • Schopnost převzít osobní odpovědnost.

Nabízíme:

  • Atraktivní finanční ohodnocení.
  • Zajímavou práci na hlavní pracovní poměr s možností dalšího profesního růstu.
  • 25 dní dovolené, 3 dny placeného zdravotního volna.
  • Služební mobilní telefon a notebook.
  • Stravenky formou stravenkového paušálu (denní limit 150 Kč).
  • Příspěvek na volnočasové aktivity Edenred Benefit.
  • Jazykové kurzy.
  • Příspěvek na doplňkové penzijní připojištění, úrazové pojištění a cestovní pojištění.
  • Příspěvek na městskou a příměstskou dopravu.
  • Možnost zapojení do systému nákupu firemních akcií.
  • Kávu, čaj a ovocné bedýnky na pracovišti zdarma.
  • Kanceláře v atraktivní lokalitě s výbornou dostupností (Praha 4 - Pankrác).
  • Zázemí a stabilitu silné finanční skupiny.

Kontaktujte nás

Pokud vás zaujala některá z otevřených pozic a rádi byste patřili do našeho týmu, zašlete nám svůj životopis na kariera@colonnade.cz. Rádi se s Vámi potkáme při osobním pohovoru.

Zasláním Vašeho životopisu do společnosti Colonnade Insurance S.A., organizační složka, dáváte souhlas ke zpracování Vašich osobních údajů dle článku 6 odst. 1 písm. a) a článku 7 Obecného nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES („GDPR“) a jejich uchování v personální databázi této společnosti za účelem získání zaměstnání pro Vaši osobu. Tento souhlas platí až do jeho odvolání.