Proč právě Colonnade?

Silné mezinárodní zázemí

Našim vlastníkem je kanadská společnost Fairfax Financial Holding. Na řadě pozic budete mít možnost spolupracovat na mezinárodních projektech.

Moderní kanceláře i home office

S kolegy se můžete setkávat v kancelářích u stanice metra C Pankrác a v rámci většiny pozic využívat i práci z domova.

Benefity

Po zkušební době mají zaměstnanci k dispozici pestrou škálu benefitů. Příspěvek na dopravu a volnočasové aktivity, stravenky, zvýhodněné pojištění pro vás i vaše blízké a další.

Vzdělávání

Po zkušební době zaměstnancům nabízíme možnost využívat plně hrazené jazykové kurzy s rodilým mluvčím, školení a rozvojové programy dle pracovního zařazení.

Firemní akce

Pro zaměstnance organizujeme teambuildingy a vánoční večírek. Utužování kolektivu prostřednictvím neformálních akcí jednotlivých oddělení podporujeme.

Přátelské neformální prostředí

Každý měsíc pořádáme společnou oslavu narozenin a svátků, nabízíme „džínové“ a dog friendly pátky.

Benefity

  • Flexibilní pracovní doba s možností home office
  • 25 dní dovolené
  • Sick days
  • Příspěvek na dopravu
  • Jazykové kurzy
  • Stravenky prostřednictvím karty Ticket Restaurant Edenred
  • Příspěvek na volný čas prostřednictvím karty Edenred Benefits
  • Skupinové úrazové a životní pojištění
  • Penzijní připojištění
  • Hrazené očkování proti chřipce

Pozice, které právě hledáme

Náplň práce:

  • Hlavní náplní práce je spolupráce na vývoji a udržování již navržených modelů a procesů ve všech oblastech aktuárské praxe od rezervování, přes cenotvorbu až po kapitálovou přiměřenost s přesahem i do našich zahraničních poboček.
  • Vaše výstupy, analýzy, výsledky a úpravy matematických modelů budou mít reálný a okamžitý efekt na řízení pojišťovny.
  • Analýza nejrůznějších dat pomocí moderních nástrojů a provádění matematických odhadů (predikce) s užitím populárních přístupů (“data science”)
  • Pomocí matematických modelů pro odhad cen pojištění se podílet na dlouhodobém udržitelném zisku firmy.

Požadavky na kandidáty:

  • Dokončené magisterské studium pojistné matematiky či příbuzného oboru
  • Velkou výhodou jsou 2+ roky zkušeností na pojistném trhu
  • Znalost pojistné matematiky a směřování k získání certifikátu pro výkon pojistného matematika
  • Komunikativní znalost angličtiny
  • Pokročilá znalost MS Excel a VBA.
  • Výhodou jsou znalosti softwarů R (a/nebo Python), SQL a Power BI
  • Výhodou je znalost účetních standardů IFRS (zejména IFRS 17 pro pojistné smlouvy)
  • Schopnost efektivně řídit vlastní čas s cílem dokončit zadané úkoly v dohodnutém termínu

Nabízíme:

  • Atraktivní finanční ohodnocení v závislosti na zkušenostech
  • 5 týdnů dovolené + další 3 dny zdravotního volna
  • Podpora při získání členství a osvědčení v ČSpA (Česká společnost aktuárů)
  • Mobilní telefon a notebook
  • Příspěvek na penzijní připojištění a MHD
  • Nadstandardní příspěvek na stravování
  • Životní, úrazové a cestovní pojištění, multisport karta
  • Zaměstnanecké akcie ESOP s příspěvkem zaměstnavatele do výšky 30 % z vkladu zaměstnance
  • Kartu Edenred Benefits  s kreditem
  • Kurzy anglického jazyka, příspěvek na různá školení dle vlastního výběru
  • Možnost kariérního růstu
  • Týmovou atmosféru
  • Příjemné pracovní prostředí v netradičních kancelářích s kavárnami a relax zónami
  • Kancelář v Praze na Pankráci přímo u stanice metra C
  • Flexibilní práci z domova i z kanceláře

V případě zájmu o tuto pozici zašlete prosím svůj životopis na email: kariera@colonnade.cz.

Zasláním Vašeho životopisu do společnosti Colonnade Insurance S.A., organizační složka, dáváte souhlas ke zpracování Vašich osobních údajů dle článku 6 odst. 1 písm. a) a článku 7 Obecného nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES („GDPR“) a jejich uchování v personální databázi této společnosti za účelem získání zaměstnání pro Vaši osobu. Tento souhlas platí až do jeho odvolání.

Aktuálně hledáme vhodnou kandidátku/kandidáta na pozici Underwriter cestovního a úrazového pojištění.

  • Vyhledávání nových obchodních příležitostí a příprava nabídek
  • Péče o stávající kmen, spolupráce a komunikace s firemními klienty a pojišťovacími zprostředkovateli
  • Prezentace a školení pro obchodní partnery
  • Správa svěřeného portfolia pojistných smluv, obnovy, procesování a administrativa
  • Tvorba a úpravy metodiky & rozvoj pojistných produktů

Co očekáváme:

  • Minimálně SŠ vzdělání ukončené maturitou
  • Předchozí praxe v pojišťovnictví
  • Zkušenosti s přípravou nabídek, dovednosti upisovatele pojistných rizik
  • Komunikativnost, příjemné vystupování a prezentační dovednosti
  • Uživatelská znalost práce s MS Office
  • Pečlivost, zodpovědnost, flexibilita, schopnost pracovat samostatně, ale i připravenost k týmové spolupráci
  • Alespoň základní znalost anglického jazyka
  • Certifikace od ČNB pro neživotní občanské pojištění výhodou, nikoli podmínkou (zkoušku složíte v průběhu zkušební doby, náklady budou plně hrazeny zaměstnavatelem)

Nabízíme:

  • Stabilitu silné finanční skupiny
  • Nadstandardní finanční ohodnocení
  • Nadstandardní příspěvek na stravování bez spoluúčasti zaměstnance
  • Životní, úrazové a cestovní pojištění na celý rok
  • Zaměstnanecké akcie
  • Karta Edenred Benefits s kreditem
  • Kurzy anglického jazyka, příspěvek na různá školení
  • Moderní kancelář v Praze na Pankráci přímo u stanice metra C

V případě zájmu o tuto pozici zašlete prosím svůj strukturovaný životopis  na email: kariera@colonnade.cz.

Kontaktujte nás

Pokud vás zaujala některá z otevřených pozic a rádi byste patřili do našeho týmu, zašlete nám svůj životopis na kariera@colonnade.cz. Rádi se s Vámi potkáme při osobním pohovoru.