Colonnade uvedla na trh cestovní pojištění Online Truck pro profesionální řidiče. Produkt zahrnuje léčebné výlohy včetně Covid-19 a lze jej sjednat online.

středa 5. květen 2021

 

Pojišťovna Colonnade spustila další specializovaný produkt, kterým je cestovní pojištění pro profesionální řidiče „Online Truck”.  Jedná se o roční pojištění pro neomezený počet cest, které si může uzavřít profesionální řidič individuálně, pokud jej nepojistí přímo zaměstnavatel.

Pojištění si mohou sjednat občané ČR a EU, mimo dánských státních příslušníků. Pojištění platí pro všechny zahraniční cesty v rámci Evropy, bez ohledu na aktuální zabarvení země, protože pracovně je potřeba jet i tam, kam to možná zrovna není doporučené.

Klient v rámci pojištění získá krytí léčebných výloh včetně Covid-19 (varianta Rock, Pop), pojištění trvalých následků či smrti v důsledku úrazu, právní pomoc a kauci při dopravní nehodě, pojištění osobních věcí včetně elektroniky či odškodné v případě ztráty řidičského průkazu z důvodu úrazu.  Navíc je možné připojistit: povinnou karanténu v zahraničí, rozšíření pojištění na spolujezdce nebo osoby bez zdravotního pojištění v ČR nebo zemích EHP.

„V Colonnade si dobře uvědomujeme, že práce řidičů z povolání není vůbec jednoduchá a podmínky pro jejich práci se neustále mění. Proto jsme modernizovali nejen způsob sjednání, ale i pojistné podmínky, které nyní pokrývají všechna důležitá rizika. Od léčebných výloh včetně Covid 19, přes právní pomoc, až po ztrátu osobních věcí a řidičského oprávnění“, uvádí Accident & Health Manager Claudie Maříková.