Pojišťovna Colonnade nově pojišťuje i domácí léčení následkem úrazu. Pojistí děti i dospělé. Denní odškodné je 500 Kč.

středa 14. duben 2021

 

V rámci produktů Hospitalizace je nově pojištěno i domácí léčení následkem úrazu. Za hospitalizaci v nemocnici klienti získají denní odškodné ve výši 500 Kč, v případě hospitalizace na ARO a JIP 1000 Kč. Pojistit lze i souběžnou hospitalizaci partnerů.

Colonnade svým klientům umožňuje domácí léčení úrazu, a to i bez podmínky předchozí hospitalizace. Pojišťovně stačí pouze potvrzení lékaře s nařízenou domácí léčbou. Na denní odškodné mají nárok dospělí i děti. V případě, že se s úrazem léčí nezletilé dítě a rodič s ním musí zůstat doma, odškodné za úraz dítěte jistě přispěje do rodinného rozpočtu.

„Našim klientům se snažíme dopřát komplexní služby, a proto jsme nabídku produktů rozšířili o možnost domácího léčení, které při léčbě úrazu přinese větší pohodlí,“ uvádí vedoucí oddělení Direct Marketingu Martin Eibich.

Pojištění je určeno pro jednotlivce ve věku od 18 do 74 let nebo je možné sjednání rodinné varianty, v rámci které jsou děti pojištěny zdarma na 50 % částek dospělých. Pojištění platí 24 hodin denně po celém světě a vyplácené částky nepodléhají zdanění. Colonnade svým klientům navíc garantuje, že nezvýší cenu pojištění (měsíční platbu) v průběhu platnosti programu.