Colonnade Insurance slaví 5 let působení na českém trhu.

čtvrtek 1. duben 2021

Právě dnes slaví Colonnade Insurance, dceřiná společnost kanadského  Fairfax Financial Holdings,  5 let od oficiálního otevření pobočky v České republice.

„Prvních pět let existence pobočky nás nenechalo ani chvíli v nečinnosti.  Myslím si, že jsme spolu s kolegy zvládli opravdu mnoho výzev. Colonnade převzala správu pojistných smluv AIG ve střední a východní Evropě a v průběhu dvou let rozšířila působení do  sedmi zemí  regionu, kde má v současné době více než 500 zaměstnanců a dosahuje GPW ve výši 160 mil. euro. Česká pobočka se rozrostla  na více než 90 zaměstnanců, uvedla na trh řadu nových  produktů a v loňském roce se bohužel musela většina zaměstnanců přestěhovat z našich nových kanceláří na home office,“ uvádí Dominik Štros, generální ředitel Colonnade Insurance v České republice.

„Rád bych touto cestou poděkoval nejen kolegyním a kolegům z české pobočky, ale i všem kolegům v zahraničí, kteří během těchto pěti let odvedli a stále, i přes nepříjemnosti způsobené pandemií, odvádějí skvělou práci a bez nichž bychom  již třetí rok existence Colonnade nezavršili ziskem. Velký dík za dosavadní přízeň a spolupráci patří samozřejmě i našim klientům a obchodním partnerům “ dodává Dominik Štros.

 

O Fairfax Financial Holdings Limited

Fairfax Financial Holdings je holdingová společnost, která prostřednictvím svých dceřiných společností působí v oblasti pojišťovnictví, zajištění a  řízení investic ve více než 100 zemích světa. V portfoliu  26 pojišťoven a zajišťoven je zaměstnáno více než 15 000 osob. Fairfax, se sídlem v Torontu, byl založen v roce 1985. Akcie společnosti jsou kótovány na torontské burze.