Na jarní prázdniny do zahraničí? Žádný problém.

středa 17. únor 2021

 

Jarní prázdniny se kvapem blíží a vy byste rádi s celou rodinou vyjeli někam za odpočinkem? S naším cestovním pojištěním to není žádný problém.

 

Ve vybraných variantách pojištění jsou zahrnuty léčebné výlohy a asistenční služby v souvislosti s Covid-19 do výše 5 mil. Kč. Navíc si můžete sjednat také připojištění karantény v zahraničí s limitem 2 500 Kč na den a storno, pro případné zrušení cesty. Toto připojištění lze sjednat i pro zájezdy, které byly v souvislosti s Covid-19 v roce 2020 odloženy a které se mají realizovat v letošním roce, pokud do odletu zbývá více než 30 dní.

 

Nejen o jarních prázdninách tedy můžete bez obav vyrazit do, v tomto období oblíbených, destinací, jako jsou prosluněné Maledivy, Egypt, Dominikánská republika či do hor v Bulharsku. Na cestu byste však měli být vybaveni informacemi, jaká pravidla karantény platí v dané zemi. Zatímco např. v Egyptě je karanténa nařízena pouze osobě s pozitivním výsledkem testu na Covid-19, na Maledivách musí po prokázání pozitivního výsledku testu jednoho člena rodiny, do karantény celá rodina. Pokud máte sjednáno připojištění a půjdete v zahraničí do karantény, zdarma vám pojištění prodloužíme. Náklady karantény uplatníte po návratu z cesty.

 

Samozřejmě ctíme všechna vládní nařízení, ale chceme našim klientům dopřát komplexní služby, proto je naše cestovní pojištění platné i pro červené a oranžové země dle semaforu Ministerstva vnitra.

 

Přejeme vám šťastnou cestu!