Sportovní září v Colonnade

pátek 18. září 2020

„Sportem ku zdraví!“ S tímto heslem v Colonnade naprosto souhlasíme, a proto se sportovních akcí účastníme nejen osobně, ale také formou partnerské podpory. Září ještě ani neskončilo a Colonnade už má za sebou hned čtyři takové každoroční akce.

První z nich byl KROKUDY čtvrt-maraton, který proběhl 5. 9. na Střeleckém Ostrově v Litoměřicích. Této akce se již po několikáté za sebou účastníme jako hrdý partner. Na start se postavili běžci opravdu všech věkových kategorií.

10. 9. proběhly souběžně další dvě sportovní události, kterých se účastnili osobně muži z řad Colonnade. Jednalo se Turnaj v malé kopané Marsh, který probíhal v Brně. Kolegové o titul bojovali jako lvi, ale na stupně vítězů to nakonec těsně nestačilo. Avšak není důležité zvítězit, ale zúčastnit se! Druhou akcí v tentýž den byl golfový turnaj Insurer of the Green. Na něj vyrazil tříčlenný Colonnade tým v čele s naším generálním ředitelem. Všem kolegům děkujeme za vzornou reprezentaci firmy!

Jako partner působíme také na cyklistické akci zvané Hradec na kolech. Ta se letos uskutečnila 13. 9. Počasí ten den přálo, a tak o sportovce nebyla nouze. V Colonnade jsme si dobře vědomi, že bezpečnost musí být vždy na prvním místě, a proto byly v našem stánku k dostání bezpečnostní prvky na kola – zvonky, reflexní pásky, odrazky a světélka.

Už nyní se těšíme na další ročníky těchto báječných akcí.