Pojišťovna Colonnade šetří životní prostředí, zavádí digitální asistenční karty

úterý 30. červen 2020


Colonnade zavádí digitální asistenční karty do mobilu k Cestovnímu pojištění, pojištění EuroGap a AutoCheck. Karty fungují na platformě YourPass a klientům Colonnade přináší spoustu praktických výhod.

Papírové či plastové asistenční karty jsou v Colonnade minulostí. Díky spolupráci s platformou YourPass nyní k vybraným produktům vydává digitální asistenční karty, které si klienti mohou jednoduše stáhnout do svého mobilu. V první fázi se jedná o karty k Cestovnímu pojištění, pojištění pořizovací ceny vozidla EuroGap a prodlouženým zárukám pro nové i ojeté vozy AutoCheck.

Jedná se o výhodnější řešení pro klienty i přírodu. Colonnade upustila od vydávání plastových kartiček, které jsou nyní převedeny do digitální podoby. Výhody digitalizace spočívají především v praktičnosti používání. Karta klientům umožňuje mít nejdůležitější informace k pojistné smlouvě v mobilu, tedy neustále po ruce. Na kliknutí si například klienti  zobrazí návod, jak postupovat v případě škodní události i důležité kontakty.

„Z karty v mobilu se klient dostane přímo na online formuláře, což výrazně zrychlí řešení škodní události mezi ním a Colonnade. Asistenční karta včetně jejího používání je samozřejmě zcela zdarma,“ uvádí Consumer manager Colonnade Insurance Tomáš Horák.

Další výhodou digitální verze karty je, že se dá jednoduše sdílet s rodinou nebo kolegy, kteří využívají stejnou pojistku společně. Karta je velikostně nenáročná, takže nezabírá paměť telefonu jako běžné aplikace. Díky digitální asistenční kartičce mají stávající klienti přístup k důležitým kontaktům na Colonnade i informacím o všech aktuálních nabídkách.