Colonnade podporuje Centra dětské traumatologie.

středa 5. červen 2019

 Prof. MUDr. Petr Havránek CSc., přednosta Kliniky dětské chirurgie a traumatologie Thomayerovy nemocnice v Praze a Linda Jandová, ředitelka Nadačního fondu Kolečko, převzali šek v hodnotě 325.682 Kč od generálního ředitele pojišťovny Colonnade Insurance S.A..

 Dominik Štros, generální ředitel české pobočky pojišťovny Colonnade, předal zástupcům NF Kolečko Lindě Jandové a prof. MUDr. Petru Havránkovi CSc., symbolický šek na částku 325 682 Kč. Předání šeku proběhlo v rámci slavnostního večera v Klášteře minoritů  sv. Jakuba za doprovodu kytarového dua Siempre Nuevo.

Počátky vzájemné spolupráce nadace Kolečko a Colonnade se datují do roku 2012, kdy společnost (tehdy ještě pod názvem AIG) věnovala Kolečku kolekci 150 grafických listů výtvarníka Jiřího Slívy. 

Nadační fond Kolečko podporuje od roku 2004 všech osm Center dětské traumatologie v České republice. Hodnota poskytnutých darů a vybavení je již více než 9.000.000 Kč. Kolečko se také prostřednictvím projektů Rozhlédni se!, Bez úrazů je to fajn a Dožij se dvaceti věnuje prevenci úrazů dětí a mladistvých.